Hotel AGAT - Szklarska Poręba
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Szklarska Poręba. Powrt na stron gwn

Jesteś 78171
gościem
na naszej stronie


Lecznicze Karkonosze

Wakacje? Ferie zimowe? A może długi weekend? Szukasz niezapomnianych wrażeń, pięknej okolicy, a może kilku chwil spokoju? To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, w którym nie sposób się nie zakochać- w   Karkonosze . Urok i piękno tego miejsca doceniają sąsiedzi zza zachodniej granicy, dla których to pasmo górskie znane jest jako  Riesengebirge . Zagraniczni i rodowici turyści chwalą sobie szeroki wachlarz różnego rodzaju form odpoczynku, jaki oferują główne ośrodki turystyczne, czyli Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba i wiele mniejszych miejscowości i wsi. Można tu przyjechać zarówno w celach rekreacyjnych, jak i leczniczych.

Uzdrowisko Cieplice Zdrój jest częścią Jeleniej Góry, leży w bliskiej odległości  KarpaczSzklarska Por�ba i słynie z najgorętszych źródeł wód leczniczych. Można tu skosztować kąpieli w wodzie termalnej, która ma wyjątkowe właściwości, kąpieli borowinowej lub perełkowej. Jest to idealna metoda łagodzenia stresu, a w połączeniu ze spacerem po niedawno wyremontowanym Parku Zdrojowym i Norweskim przyniesie natychmiastowe ukojenie i odprężenie. Może więc warto zdecydować się na 
noclegi w Karkonoszach ? Wybór lokalizacji jest z pewnością sporym wyzwaniem, jednak Karkonosze zachwycają o każdej porze roku i przy każdej pogodzie. Dlatego też nie ma nad czym długo myśleć, pakujcie walizki i przyjeżdżajcie!


Copyright 2000 - 2022 | Zaloguj | Lecznicze Karkonosze